Arboritec

Kvalita, servis a udržitelnost ve skandinávském stylu

Švédská společnost Arboritec vznikla v 90. letech s cílem nabízet laky a oleje na dřevěné podlahy typické pro stavby tohoto severského státu. V průběhu let se z lokální firmy stala společnost, která pomáhá dokončovat a udržovat podlahy v domech po celém světě.

Za vším hledej nanotechnologii

Co činí všechny výrobky firmy Arboritec jedinečnými? Odpověď zní: nanotechnologie. Do všech produktů se přidávají nanotechnologicky vyráběná aditiva, která výsledné úpravě zajistí vysokou odolnost, spolehlivou ochranu a krásný vzhled.

Filozofie Arboritec stojí na třech pilířích

1

kvalita produktů

2

solidní přístup k zákazníkovi

3

udržitelnost a ekologie

Výrobky firmy Arboritec jsou známé jednoduchými aplikačními postupy, které v kombinaci se zmíněnými nanotechnologickými aditivy dávají všem jejím výrobkům punc kvality.

Výrazným impulsem k dalšímu rozvoji a vývoji nových produktů je přitom zpětná vazba od zákazníků. Právě díky ní jde Arboritec stále vpřed.

Ve společnosti Arboritec si zakládají na udržitelnosti. Proto jsou všechny její výrobky šetrné k životnímu prostředí, bezpečné a neobsahují těkavé rozpouštědlové látky.

Propojením všech těchto pilířů dává firemní filozofie smysl a v duchu této filozofie dává smysl naše spolupráce.

Pomoc s výběrem od profesionálů na 777 426 811
Jsme oficiální distibutoři značek Verinlegno a Arboritec
Produkty i jejich aplikace jsou šetrné k přírodě
Copyright © 2023 FRYPO wood design s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Společnost vedená u Krajského soudu v Ostravě, spisová značka C 62588.
Web vytvořili ve ctyri.media.