Dne 29.10.2021 bude provozovna uzavřena.

Verinlegno

Rodinná líheň inovací z Itálie

Italskou firmu Verinlegno založili v roce 1975 členové tří rodin a tyto tři rody včetně zakladatelů ji vedou dodnes. Typický rodinný duch je zde patrný na každém rohu.

Z malé společnosti je dnes díky ambicím, skvělým nápadům, šikovnosti, technické zručnosti a vynalézavosti prosperující firma dodávající své produkty do více než stopadesáti zemí světa.

Spojuje nás pracovitost a osobní přístup k zákazníkovi

Příběh naší spolupráce se začal psát v roce 2012. Tehdy jsme po velmi bolestném rozchodu přišli o hlavního dodavatele barev pro dřevozpracující průmysl. Při hledání nového jsme objevili Verinlegno. A zjistili jsme, že máme společnou filozofii: i tito Italové si zakládají na pracovitosti, osobním přístupu k zákazníkovi, servisu a kvalitě.

Společnost Verinlegno si jako svou misi vybralo nabízet kvalitní, bezpečné a inovativní produkty, a to s plnou odpovědností k životnímu prostředí, ochraně zdraví uživatelů a rozvoji lidských zdrojů.

Právě poslání a filozofie je to, co nás spojuje a co činí naši spolupráci naplňující.

Pomoc s výběrem od profesionálů na 777 426 811
Jsme oficiální distibutoři značek Verinlegno a Arboritec
Produkty i jejich aplikace jsou šetrné k přírodě
Copyright © 2021 FRYPO wood design s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Společnost vedená u Krajského soudu v Ostravě, spisová značka C 62588.
Web vytvořili ve ctyri.media.