Dne 29.10.2021 bude provozovna uzavřena.

Vzorování na míru

když se sny zákazníků začnou plnit

Jedinečnou a originální krásu přírodního dřeva lze ještě umocnit vhodnou povrchovou úpravou. Díky ní se vykreslí struktura, letorosty a zdůrazní se (nebo se naopak potlačí) celkový vzhled dřeva.

Od lakování po moření a tónování

Možností povrchové úpravy dřeva je dnes celá řada. Aktuálním trendem je takzvaný ultra matt, povrch, na kterém vrstva laku není vidět, a výsledek tak připomíná surové dřevo. Na opačném pólu stojí klasické úpravy, jejichž výsledkem je hladký povrch s viditelným nánosem laku. Mezi tím jsou pak nejrůznější olejované povrchy nebo povrchy voskované, jež se vyznačují sametovým vzhledem.

Povrch dřeva lze rovněž tónovat mořidly. Po této úpravě je vidět struktura dřeva, povrch však již nemá přírodní odstín. Nebo lze použít takový druh moření, jímž lze docílit toho, že strukturu dřeva nelze vidět vůbec a povrch je zcela zalakovaný.

Zcela unikátní variantu tónování dřevěných povrchů pak představuje takzvané vzorování na míru. Jedná se o aplikaci různých odstínů, dekorů nebo vzorů na surový dřevěný povrch. Používají se přitom rozličné patiny, patinovací mořidla či fládry. Díky kombinaci našich znalostí, zkušeností a kvalitních materiálů jsme schopni prakticky každou představu zákazníka proměnit ve skutečnost.

Splnit si sen
Pomoc s výběrem od profesionálů na 777 426 811
Jsme oficiální distibutoři značek Verinlegno a Arboritec
Produkty i jejich aplikace jsou šetrné k přírodě
Copyright © 2021 FRYPO wood design s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Společnost vedená u Krajského soudu v Ostravě, spisová značka C 62588.
Web vytvořili ve ctyri.media.