Umíme pečovat
o dřevo

Pavel Šafr se povrchové úpravě věnuje už více než pětačtyřicet let. Začínal u kovových výrobků pro strojírenský průmysl, nakonec ho však oslovila povrchová úprava dřeva jako živého materiálu s nekonečně mnoha variantami úprav. Založil rodinnou firmu, jež s láskou, citem a šetrností pečuje o dřevo.

Společnost FRYPO wood design pomáhá lidem vybrat takové produkty a postupy povrchové úpravy dřeva, které tomuto materiálu zajistí dlouhou životnost.

Když se zkušenosti potkají s inovacemi

Aby si výrobky ze dřeva co nejdéle zachovaly svoje vlastnosti, je nutné je na povrchu ošetřit. Dřevo je totiž živý materiál, o který je potřeba náležitě pečovat.

My ve FRYPO wood design se právě na tuto péči specializujeme. Bereme přitom maximální ohled nejen na vysoké nároky na vzhled, funkčnost a kvalitu, ale i na šetrnost k životnímu prostředí.

K výběru nejvhodnější povrchové úpravy dřeva přistupujeme na základě dlouholetých zkušeností, které kombinujeme s nejnovějšími poznatky a inovativními metodami. Je pro nás naprosto přirozené, že vše, co nabízíme, předtím sami vyzkoušíme a otestujeme. Máme tak stoprocentní přehled o každém zboží z našeho katalogu.

Pavel
Pavel
majitel, technický guru a designer
Olga
Olga
ředitelka a srdce celé firmy
Kryštof
Kryštof
obchodní, jazykový a IT specialista
Filip
Filip
fotograf a marketingový junior specialista
Josef
Josef
specialista logistiky

Od návrhů odstínů po úpravy exotických dřevin

Díky tomu jsme schopni každému zákazníkovi poradit individuálně a s ohledem na jeho požadavky mu předat naše znalosti, ať už se týkají:

  • kompletních návrhů barevných kompozit vnitřních obytných prostor i venkovních staveb,
  • návrhů odstínů pro masivní i dýhovaný nábytek, schody a další dřevěné předměty,
  • nebo realizací architektonických návrhů interiérů, a to včetně práce s exotickými a vzácnými dřevinami.

Kráčíme s těmi, kdo to vidí stejně

Klíčovým faktorem k tomu, abychom mohli svoji práci dělat dobře, je spolupráce s dodavateli s podobnou filozofií. Za dlouholeté partnerství se společnostmi Arboritec a Verinlegno jsme proto nesmírně vděční.

Naším potěšením jsou spokojení zákazníci. Pojďte se přidat mezi ně.

Pavel Šafr, majitel

Začít pečovat o dřevo
Pavel Šafr
Pomoc s výběrem od profesionálů na 777 426 811
Jsme oficiální distibutoři značek Verinlegno a Arboritec
Produkty i jejich aplikace jsou šetrné k přírodě
Copyright © 2023 FRYPO wood design s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Společnost vedená u Krajského soudu v Ostravě, spisová značka C 62588.
Web vytvořili ve ctyri.media.